Hledáte inspiraci? Jmenuje se Kevin Levrone!

Inspirace Kevin Levrone

Při pohledu na Kevina Levrona si každý pomyslí, že je to kulturista s dokonalým tělem, obrovskými bicepsy, masivními tricepsy a impozantní šířkou zad. Jeho hrudník je hodný titánských Bohů a nohy by lépe nevytesal z toho nejlepšího mramoru ani sám Michelangelo Buonarroti. Je to ale “jen“ kulturista, nebo se toho v něm skrývá mnohem víc? Poznejte s námi jeho příběh.

Kevin Levrone se narodil 16. července 1964 jako šesté a nejmladší dítě rodičům, kteří oba zemřeli v jeho mladém věku na rakovinu. Jejich nemoc ho přivedla do tělocvičny, protože byl přesvědčený, že správná životospráva a pohyb mohou zkvalitnit a prodloužit život. Když se k tomu přidá jeho odhodlání, silná vůle a to, že už od útlých let chtěl být ve všem nejlepší, nemůže z této rovnice vyjít nic jiného než jeden z nejdisciplinovanějších, nejcharismatičtějších a nejtalentovanějších kulturistů všech dob. I díky tomu má svou řadu kvalitní sportovní výživy, která nese jeho jméno - Kevin Levrone Signatures.

Svoji profesionální kariéru zahájil v roce 1991 poté, co se umístil první ve finále NPC. V roce 1992 se umístil na 2. místě v nejprestižnější kulturistické soutěži Mr.Olympia, v únoru 1993 si ale způsobil vážné zranění, kdy si utrhl na lavičce prsní svaly při zvedání 272 kg činky. Celý kulturistický svět byl přesvědčený, že takto skončil jeden z největších talentů. To by se ale nesměl jmenovat Kevin Levrone!

kevin levrone foto blog

Po svém úrazu podstoupil operaci, která trvala 8 hodin, ale díky infekci musel být operován podruhé. Už v září toho roku se umístil v soutěži Mr. Olympia na 5. místě a jeho “velká jízda“ pokračovala mnoha vítězstvími po celém světě.  V roce 2004 si téměř ve čtyřiceti letech utrhl meniskus a znova to vypadalo tak, že jeho kariéra skončila. Kevin sice na comeback nemyslel, přesto se na pódium ve svých jedenapadesáti letech vrátil! Jen tak, mimochodem, aby sám sobě dokázal, že na to ještě má.

Velký počet ocenění a úspěchů získal díky tomu, že v IFBB Professional soutěžil 68krát a v současnosti patří k rekordmanům profesionální kulturistiky s 23 hlavními cenami získanými v profesionální lize. Nikdy sice nevyhrál Mr. Olympia, což mu vyneslo oslovení korunní princ, přesto se řadí k nejrespektovanějším kulturistům všech dob a vyneslo ho to do Síně slávy IFBB vedle takových jmen jako je Arnold Schwarzenegger nebo Ronnie Coleman.

Multifunkční Kevin Levrone

Kdyby si někdo náhodou myslel, že tyto úspěchy Kevinovi Levronovi stačí, tak by se hodně spletl! Je celkem logické, že se tento neuvěřitelný bojovník rozhodl, že svoje zkušenosti předá dalším generacím. Sám přiznal, že na začátku jeho kariéry bylo běžné užívání steroidů, kterým se osobně snažil vyhýbat. I díky tomu se začal věnovat suplementům stravy vyvinutým na základě nejnovějších výsledků výzkumu, které jsou tvořeny s použitím přísad nejvyšší kvality a dodržují nejpřísnější standardy kontroly kvality. Kevin Levrone vytvořil výživovou linii pro každého, kdo si chce vybudovat jeho legendární vytrvalost, svaly, sílu, nejvyšší úroveň fyzické zdatnosti nebo perfektní postavu.

Ze začátku byly produkty řady Kevin Levrone Signature Series distribuovány po celé Evropě a díky kvalitě a cenové dostupnosti rychle získaly popularitu, takže dnes je lze koupit v mnoha zemích na celém světě.

Kevin Levrone se nezastaví před ničím, proto se nelze divit ani tomu, že nejnovějším počinem jeho společnosti je oděvní řada, která si raketově získává příznivce a zároveň pozitivně přitahuje pozornost světových odborníků na módu.

Není třeba podotýkat, že se nejen fanoušci těší na nové zprávy, které přinesou to, co zase Kevin Levrone vymyslel nebo jaké nové produkty připravil. A určitě má ještě co nabídnout. 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz