Olimp Citrulline Malate - 200 g

449 Kč 400,89 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Doplněk stravy v prášku obsahující citrulin malát a vitamin B6, se sladidly. L-citrulin je neesenciální aminokyselina, která se v ledvinách mění na L-arginin a oxid dusnatý (NO). Citrulin je suplement, který podporuje zvýšení výkonnosti a také zlepšuje regeneraci po náročném tréninku. 

Detailní informace

Příchuť: Lemon
Vyprodáno
449 Kč
400,89 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Citrulin podporuje odstraňování toxinů, které představují vedlejší negativní produkty vznikající při intenzivní fyzické aktivitě. Tím se prodlužuje délka výkonu a snižuje únava a bolestivost. 

Citrulline nabízí 100% čistý L-Citrulin, aminokyselinu, která se mezi sportovci využívá hlavně pro tvorbu NO2. Náš produkt obsahuje Citrulin, který je přírodně fermentovaný a neobsahuje žádné syntetické formy. Citrulin v těle vzniká při procesu zvaném močovinový cyklus, což je jeden ze základních způsobů, jakými člověk odstraňuje z těla dusík. Celý tento cyklus započíná reakcí amoniaku s oxidem uhličitým, z čehož vzniká karbamoylfosfát a ADP a anorganický fosfát. Právě karbamoylfosfát vstupuje do reakce s ornitinem a tak se syntetizuje citrulin.

Olimp Citrulline Malate v bodech:

* podporuje zvýšení výkonnosti a urychluje regeneraci po náročné fyzické zátěži

* citrulin podporuje odstraňování toxinů, prodlužuje délku výkonu a snižuje únavu a bolestivost

* malát podporuje zvyšování okamžité energie a tím podporuje fyzický výkon

 


Složení výrobku:  L-Citrulin (fermentovaný z přírodních zdrojů)

Množství netto: 200 g
Doporučená dávka: 9 g (3 odměrky)
Počet dávek v balení: 22

Účinná látka V dávce (9g)
Citrullin Malate 8,1 g
Z toho L-Citruline 4,6 g
Vitamín B6 2,46 mg

 

Doporučené dávkování: Užijte 1 dávku (9g - 3 odměrky) a vypijte zhruba 30 minut před fyzickou aktivitou.

Upozornění: Nepřekračujte 1 dávku denně. Doplňky stravy nejsou náhražkou běžné a vyvážené stravy. Neužívejte, jste-li alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Tento produkt není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Může obsahovat obiloviny (lepek), vejce a sóju. Výrobek skladujte mimo dosah dětí. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před světlem.

Skladování: Výrobek skladujte mimo dosah dětí. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před světlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz