Grenade Thermo Detonator - 100 kapslí

679 Kč 606,25 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

GRENADE Thermo Detonator je termogenní, před-tréninkový stimulant. Je vhodný pro muže i ženy, a rychle se stává nezbytným doplňkem pro fitness nadšence po celém světě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grenade Thermo Detonator je vhodný pro všechny aktivní jedince a sportovce, zaměřené na odbourávání a spalování tuku. Grenade Black Ops™ je ideální volbou pro intenzivní, intervalové tréninky jako je např. HIIT (High Intensity Interval Training), tréninky v pozdních večerních hodinách atd.

 
Grenade Thermo Detonator v bodech:
 
* sofistikovaná receptůra
 
* obsahuje účinné látky
 
* mimořádně silný spalovač
 
 
 

Složení: zelený čaj, prášek z plodů pomerančovníku hořkého, kofein, kajenský pepř, fenylalanin, zelená káva, plnidlo (mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý), želatinová kapsle (hovězí želatina, barviva: brilantní modř, tartrazin*, červeň Allura AC*, oxid titaničitý).
* může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.
 

Balení: 100 kapslí
Dávka: 2 kapsle
Počet dávek v balení : 50

 Počet denních dávek v balení: 50 x 2 kapsle

 2 kapsle*

 Zelený čaj

 500 mg

  poskytuje 25 mg kofeinu

 Prášek z plodů Pomerančovníku hořkého

 420 mg

 Kofein

 175 mg

 Kajenský pepř

 200 mg

 Fenylalanin

 25 mg

 Zelená káva

 10 mg

 

 
Dávkování: pro otestování snášenlivosti, začněte užívat 1 kapsli 2x denně po dobu prvních 7 dnů. Dále užívejte 2 kapsle hned ráno po probuzení na prázdný žaludek, zapijte vodou. Další 2 kapsle 30 minut před obědem, zapijte vodou. Pro výbušný trénink: dávkujte 2 kapsle před tréninkem. Nezapomeňte vypít alespoň 8 sklenic vody denně. NIKDY NEPŘEKRAČUJTE DÁVKU 2 KAPSLE DENNĚ! Pozn. Pro otevření, držte nádobku ve svislé poloze a otočte víčko o 90 stupňů proti směru hodinových ručiček.

Pozn. Uzávěr GRENADE není šroubovací, ale jedná se o tzv. „pojistný uzávěr na západku“, který otevřete vyklopením horní části do strany za úchop.
 
Upozornění:  Obsahuje kofein a další silné stimulátory!  Dodržujte doporučený postup dávkování! Ukládejte mimo dosah dětí. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě. POZOR! Neužívejte, pokud vám není alespoň 18 let. Ihned přestaňte užívat a poraďte se svým lékařem, pokud se u vás projeví závratě, nespavost, neuróza, třes, bušení srdce nebo bolesti hlavy.

Doplňkové parametry

Kategorie: THERMOGENNÍ SPALOVAČE
Hmotnost: 0.4 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz